Informacijos apdorojimo paslaugos

Itin dinamiškoje šiandieninėje verslo aplinkoje svarbu gauti patikimą informaciją ir ja remtis priimant svarbiausius verslo sprendimus. Planuojant įmonės vystymo strategiją svarbu įvertinti rinkos segmentų potencialą ir pokyčių tendencijas. Tam tikslui, naudodamiesi patikimais informacijos šaltiniais, tokiais kaip Statistikos departamentas, Registrų centras ir kiti, esame paruošę paprastą ir efektyvią metodiką.

Rinkos Segmentavimo Duomenų Bazė (RSDB) - tai įrankis skirtas marketinginių sprendimų priėmimui, marketingo strategijos ir veiksmų plano kūrimui. Tai ir statistinių duomenų suvestinė, ir rinkos segmentų potencialo įvertinimas, ir detalūs duomenys apie visus dominančius juridinius subjektus.

Darbui su esamais klientais tikrais bus naudinga Monitoringo paslauga. Tai pastovus klientų bazės pokyčių stebėjimas, leidžiantis laiku pastebėti svarbius pasikeitimus susijusius su klientų įmonėmis.

Norint turėti maksimaliai tikslius duomenis apie esamus verslo partnerius, o taip pat apie  bet kurią Lietuvoje registruotą įmonę, verta pasinaudoti Internetinės prieigos prenumerata. Tuomet bet kada galėsite gauti detalią, legaliai prieinamą, informaciją apie bet kurią įmonę, jos skolas, teisminius procesus, veiklos statusą, darbuotojų skaičių, prekių ar paslaugų apyvartą, mokumą ir susidarysite teisingą nuomonę apie šios įmonės patikimumą.

 


 

 

Kompiuterinė ir Buitinė technika

 

 

Efektyviam darbui ir geram poilsiui rinkitės kokybišką ir patikimą techniką.

Stengiamės dirbti su kuo mažesnėmis išlaidomis todėl kompiterinė ir buitinė technika kainuos ne ką daugiau nei perkant iš didmenininkų.

 


 

Švaros paslaugos

 

Keičiami kilimėliai padės sumažinti į patalpas patenkantčio purvo kiekį ir suteikia patalpoms profesionalesnę ir jaukesnė išvaizdą.

Patalpų valymo rūpesčius, rankų higienos reikmenų aprpūpinimą taip pat patikėkite profesionalams.


 

Naujienlaiškių siuntimo paslaugos

 

Patogus ir greitas būdas informuoti klientus apie produktus, akcijas ar naujas paslaugas

 


 

 

 


elshop1458