Informacijos apdorojimo paslaugos
 • Rinkos Segmentavimo Duomenų Bazė (RSDB)
 • Monitoringas
 • On-Line Duomenų Bazė
 •  

  Jums tenka priimti verslo sprendimus?.. Kuo vadovaujantis juos priimate? Pasikliaunate vien intuicija, nes trūksta informacijos?..  

  Norėtumėte turėti tikrų faktų, detalios informacijos ir matyti bendras tendencijas išreikštas skaičiais?

  Itin dinamiškoje šiandieninėje verslo aplinkoje svarbu gauti patikimą informaciją ir ja remtis priimant svarbiausius verslo sprendimus. Planuojant įmonės vystymo strategiją svarbu įvertinti rinkos segmentų potencialą ir pokyčių tendencijas. Tam tikslui, naudodamiesi patikimais informacijos šaltiniais, tokiais kaip Statistikos departamentas, Registrų centras ir kiti, esame paruošę šiuos produktus:


 •     Rinkos Segmentavimo Duomenų Bazė (RSDB) - tai įrankis skirtas marketinginių sprendimų priėmimui, marketingo strategijos ir veiksmų plano kūrimui. Tai ir statistinių duomenų suvestinė, ir rinkos segmentų potencialo įvertinimas, ir detalūs duomenys apie visus dominančius juridinius subjektus.

  Įmonės veiklos efektyvumas – tai optimalus resursų paskirstymas atsižvelgiant į galimas pajamas

   

  Siekiant optimaliai paskirstyti įmonės resursus, būtina išanalizuoti parduodamo produkto potencialą atskiruose rinkos segmentuose. Taip pat svarbu turėti duomenis apie tai, kiek ir kokio tipo (dydžio, veiklos pobūdžio, vietovės) galimų klientų yra veikiančių Lietuvoje. Tuomet įmanoma pagrįstai nuspręsti kokiais būdais veikti atskirus rinkos segmentus ir kokių resursų tam reiktų. Vieniems segmentams tinka vieni pardavimo kanalai, kitiems kiti. Galbūt kai kuriems klientams reikia skirti išskirtinį dėmesį, todėl verta investuoti į tiesioginio pardavimo vystymą, o tuo tarpu kitus lengviau pasieksite reklaminėmis kampanijomis. Galbūt kai kuriuos rinkos segmentus reiktų sąmoningai atmesti kaip neperspektyvius, jei yra akivaizdu, kad jokios investicijos neatsipirks.

  Šios duomenų bazės statistinės suvestinės naudojamos strategijos kūrimui, o įmonių sąrašai jos įgyvendinimui – kontaktų su klientais užmezgimui ir gerinimui. Šiuos duomenis galima tiesiog įkelti į CRM programą, skirtą klientų kontaktų valdymui

  Taigi, šis įrankis gali būti vienodai efektyvus tiek augant rinkai ar įvedant naujus produktus, tiek rinkai traukiantis, kuomet tampa svarbu efektyviai sumažinti kaštus neprarandant įplaukų. Tai padeda taupyti efektyviai.


     Monitoringas - esamų klientų būsenos stebėjimas ir greita informacija apie vykstančius pasikeitimus. Įrankis skolų prevencijai. Tai pastoviai, kas savaitę siunčiama informacija apie oficialiuose šaltiniuose pastebėtus pasikeitimus, leidžianti laiku pastebėti ir sureaguoti į svarbius įvykius, tokius kaip bankrotai, restruktūrizacija, skolos kitoms įmonėms, licencijų gavimai ar praradimai ir t.t.


  On-Line Duomenų Bazė - internetinė prieigos prie visų Lietuvoje registruotų įmonių prenumerata. Norint turėti maksimaliai tikslius duomenis apie esamus verslo partnerius, o taip pat apie  bet kurią Lietuvoje registruotą įmonę, verta pasinaudoti Internetinės prieigos prenumerata. Tuomet bet kada galėsite gauti detalią, legaliai prieinamą, informaciją apie bet kurią įmonę, jos skolas, teisminius procesus, veiklos statusą, darbuotojų skaičių, prekių ar paslaugų apyvartą, mokumą ir susidarysite teisingą nuomonę apie šios įmonės patikimumą.


  Naudojantis šiais įrankiais, priimti sprendimą Jums bus lengviau ir jausitės užtikrintai.

  Skambinkite arba rašykite mums, jei norite sužinoti daugiau.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it